Załoga

Sona S.Ana (Mari)-dziwna, a może wręcz chora dziewczyna o spaczonych poglądach na świat-czyli jest realistką z pesymistycznym podejściem do życia owijającą się w mroku, przez to co kiedyś stało się w jej życiu.
Interesuje się światem i wszystkim co dookoła niej jest, jednak lubi też zachowywać powściągliwość a w szczególności do bliższych relacji z ludźmi. Niby wygadana, wredna i okropna, ale też bardzo skryta w sobie. Czasem jest oschłą i egoistyczną masochistką z nutą sadyzmu, jednak potrafi okazać się pomocna i miła. (Chociaż to rzadkość)
Nie znosi siebie nade wszystko i nie chce rozmawiać o swojej przeszłości.Ciekawskimi osobami pod tym względem-gardzi. Słucha ciężkiej muzyki takiej jak Metal (każda odmiana oprócz Black Metalu), Rock i Punk, jednak czasem lubi też posłuchać Reggae, Rapu i Vocaloidów. Od kilku lat jest otaku. Jej marzeniem i jednocześnie celem do osiągnięcia-jest ukończenie psychologi klinicznej i psychoterapii, jednak w rzeczywistości wątpi by było to możliwe do zrealizowania, przez swoją naturę i wrodzoną głupotę.
Często zachowuje się dziwnie i "nakłada" na siebie wiele masek, zmieniając tym samym siebie, jednak w głębi nadal jest sobą. Zachowuje się dość agresywnie, ale to głównie dla siebie, a nie dla innych.
Jednak wątpię by was to interesowało... Nie powiem o sobie zbyt wiele, ponieważ taka już jestem i naprawdę to lepiej, żebyście nic o mnie nie wiedzieli. Mam dwie osobowości. Na wakacje rusza "w Polskę".

Wykonam:
Każdy szablon związany z tematyką Anime i Mangi, nawet z Naruto. Z Ciemnymi kolorami i mroczniejszą tematyką, też chętnie. Fantasty- mogą być.
Ogółem rzeczy o kontrowersyjnym przekazie i negatywnym, strasznym, mrocznym charakterze też z przyjemnością. Ciemne kolory zawsze mile widziane. Czasem mogę wykonać coś z jaśniejszymi kolorami, bo lubię wyzwania.
Nagłówki ze "zmysłowymi" postaciami też z wielką chęcią i ogółem z ludźmi.
Na gwiazdy Rocka czy legendy muzyczne też się skuszę....


Nie wykonam:
Żadnych szablonów z gwiazdkami Popu, ani "wielkimi" gwiazdami Reality Show, to samo z żadną Violettą (Martiną). Nawet proszę mi o niej nie wspominać. Justin Biber i One Direction itp(...)- też odpada.
Ze sportowcami i jakimiś niedorzecznymi i przesłodzonymi rzeczami też raczej nie, a ze sportowcami to z prostego powodu- Jest mało dobrych zdjęć z nimi, a ja nie mam czasu przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu czegoś "w miarę" nadającego się.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz